Середа, 13.12.2017, 15:11
Вітаємо Вас
Реєстрація | Вхід


Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Новини профспілкового життя [27]
Разом до здоров'я [4]
Шкільні новини [1]
Районна школа лідерів учнівського самоврядування "Тріумф" [1]
Інтелектуальна гра "Дебати" [1]
Фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє" [1]
Національно-патріотичне виховання [3]
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Банк даних обдарованих дітей

 

Гак Артем, учень 11- А класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу:
ІІІ місце  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  математики;
ІІІ місце  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови

 

 

Дрига Ірина, випускниця 
Новосанжарського навчально-виховного комплексу:
ІІІ місце  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови та літератури;
ІІІ місце  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;
ІІІ місце  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови.

 

 

Сіврюк Вікторія, випускниця 
Новосанжарського навчально-виховного комплексу:
І місце  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови; 
ІІІ місце  на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови та літератури;
І місце  на ІІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН з  англійської мови; 

 

 

Шкурка Веніамін, випускник 
Новосанжарського навчально-виховного комплексу – 
ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  англійської мови.

 

Моцак Тетяна, випускниця
Новосанжарського навчально-виховного комплексу – 
ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  економіки.
 

 

Зікранець Анна,
учениця 9 Б класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу – 
ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  української мови та літератури.
 

 

Корчиц Вероніка,
учениця 9 Б класу Новосанжарського навчально-виховного комплексу – 
ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  хімії.

 

Яцько Георгій, випускник 
Новосанжарського навчально-виховного комплексу – 
ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  географії.
 

 

Гордієнко Владислав, випускник  Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце зі штовхання ядра в ІІ (обласному) етапі змагань з легкої атлетики серед учнівської молоді (м. Гребінка).

 

Олійник Євгенія, випускниця Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – І місце у VIII регіональному  конкурсі творчих робіт «Краєзнавча журналістика» (м. Полтава, ПНПУ ім. В. Г. Короленка).

 

Кравцова Ірина, учениця 10 класу Соколовобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів:
ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства;
ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії;
ІІІ місце в обласному етапі VІІ Міжнародного    мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 

Бойцова Аміна, 
учениця 11 класу Великокобелячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів – переможець Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з географії.
 

 

Титар Тетяна, випускниця Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. А. Клименка, кращий гравець збірної команди району з гандболу в обласних змаганнях (ІІ місце), срібний призер першості району з гандболу серед дівчат. 

 

Коростельова Аліна, випускниця Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М. А. Клименка, 
ІІІ місце в І обласному історичному конкурсі «Ми діти твої, Полтавщино, вивчаємо віхи твої».
 

 

Перегінець Юлія, учениця 10 класу Сухомаячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

 

Мазан Олена, учениця 9 класу Крутобалківської загальноосвітньої школи I-III ступенів – 
II місце на III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
 

 

Журавель Ольга, учениця 11 класу Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в обласних змаганнях з гандболу (м. Зіньків)

 

Вусик Тетяна, учениця 10 класу Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце в обласних змаганнях з гандболу (м. Зіньків)

 

Джуян Анастасія, учениця 11 класу Руденківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце на III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

 

Співак Юлія, випускниця Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

 

Лаврик Тетяна, випускниця Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце в обласному конкурсі рукоділля та юних дизайнерів (номінація «Вишивка»).

Делія Дарина, учениця 7 класу Кустолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІ місце в обласному конкурсі юних фотолюбителів (номінації: «Пейзаж», «Портрет», «Жанр», «Домашнє завдання»).

 

Приліпко Софія, учениця 10 класу Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце на обласному етапі конкурсу «Відлуння заповітів земляків».

 

Бершак Єлизавета, учениця 10 класу Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць».
Солодовник Анна, учениця 8 класу Нехворощанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – ІІІ місце на обласному етапі конкурсу відеороликів, презентацій та буктрейлерів серед літературно обдарованих дітей.
Тюріна Карина, випускниця Драбинівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце в обласному етапі літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», присвяченого 110 – річчю
І. Багряного;
І місце в обласному етапі конкурсу «Змагаймося за нове життя», присвяченого Лесі Українці (номінація «науково-пошукова робота»). 
 
Удовенко Євгенія, учениця 1 класу Драбинівського навчально-виховного комплексу – ІІ місце в обласному етапі конкурсу «Змагаймося за нове життя» присвяченого Лесі Українці (номінація «декламування»).
Фольклорний ансамбль «Віртуози» Нехворощанського будинку дитячої та юнацької творчості – І місце у Всеукраїнському фестивалі «Калиновий оберіг».
Колектив барабанщиць «Вірсавія» Нехворощанського будинку дитячої та юнацької творчості – І місце у Всеукраїнському фестивалі «Мамина сорочка». 
Хореографічний колектив «Чарівний каблучок» Нехворощанського будинку дитячої та юнацької творчості – І місце у Всеукраїнському фестивалі «Калиновий оберіг».

pp4RuhRrjS0

 

Разуменко Юлія Олександрівна,

учениця 10 класу Малокобелячківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –

ІІ місце на обласних змаганнях з легкої атлетики (штовхання ядра).

 

 

 

 

 

 

 

 

Сидоренко  Максим  Вікторович,

учень 11 класу Драбинівського НВК  -

І місце в І (обласному) етапі  Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», присвяченого 85-річчю  Ліни Костенко у номінації  дослідницька робота

 

Сапога Катерина Юріївна,

учениця 11 класу Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

імені М.А. Клименка –

ІІІ місце на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

(секція історичного краєзнавства).

 

 

Титаренко Оксана Олександрівна,

учениця 11 класу Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

імені М.А. Клименка –

ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

 

Шаравара Яна Анатоліївна,

учениця 11 класу Малоперещепинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

імені М.А. Клименка –

ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

 

 

Драке Ілона Валентинівна,

учениця 9 класу Крутобалківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів –

ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.   

 

Вовк Вікторія Володимирівна,

вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Новосанжарського районного будинку

 дитячої та юнацької творчості –

І місце на обласному конкурсі малюнків, плакатів і фотографій «Магія мистецтва»,  номінація «Малюнок»

Гамова Валерія Валентинівна,

вихованка гуртка «Умілі руки» Новосанжарського районного будинку

дитячої та юнацької творчості - 

ІІ місце на обласному (відбірковому) етапі Всеукраїнського Фестивалю 

«Святого Миколая 2014»

 в конкурсі «Новорічна Іграшка»