Понеділок, 23.07.2018, 13:06
Вітаємо Вас
Реєстрація | Вхід


Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Новини профспілкового життя [29]
Разом до здоров'я [4]
Шкільні новини [1]
Районна школа лідерів учнівського самоврядування "Тріумф" [1]
Інтелектуальна гра "Дебати" [1]
Фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє" [1]
Національно-патріотичне виховання [3]
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Архів матеріалів

У переддень професійного свята Дня працівників освіти директору районної Станції юних натуралістів Бондарчуку Миколі Івановичу було вручено Полтавську обласну премію імені А.С.Макаренка в номінації «Позашкільні заклади».

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 282 | Додано: metodist | Дата: 18.11.2011 | Комментарі (0)

12 вересня 2011 року на базі Новосанжарського НВК відбулося засідання постійно - діючого семінару вчителів музичного мистецтва, в якому взяли участь 17 педагогів району, було проаналізовано  роботу вчителів музичного мистецтва за минулий навчальний рік та сплановано на 2011-2012 н. р. Мостова Олена Вікторівна, керівник постійно – діючого семінару вчителів музичного мистецтва , учитель музики Руденківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо викладання  предметів художньо – естетичного циклу в 2011 – 2012 н.р. Для учителів музичного мистецтва на базі Руденківської ЗОШ І-ІІІступенів та Новосанжарського НВК сплановані методичні дні, з метою  надання методичної допомоги та підвищення фахового рівня.

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 338 | Додано: metodist | Дата: 14.09.2011 | Комментарі (0)

                 1 вересня в усіх школах району відбулися урочистості з нагоди Дня знань. За парти в нинішньому навчальному році сіли 3154 учні, з них 263 першокласники. Зі святом Першого дзвоника школярів привітали керівники шкіл, сільські голови, представники агроформувань. Привітали школярів і гості. Серед них – начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Тонков Олександр Миколайович – у Новосанжарському НВК, голова райдержадміністрації Шовкопляс Сергій Миколайович – у Лелюхівці, голова районної ради Левицький Володимир Іванович – у Богданівці, перший заступник голови райдержадміністрації Тараненко Володимир Федорович – у Сухій Маячці, заступник голови райдержадміністрації Солодовник Іван Олексійович – у Руденківці, заступник голови районної ради Перерва Микола Степанович – у Малому Кобелячку, начальник відділу освіти Таран Микола Григорович – у Кунцево.

               Усі першокласники отримали подарунки, а Сергій Миколайович і Володимир Іванович вручили лелюхівським і богданівським школярам компютери.

                Цього ж дня відбулося святкування з нагоди вручення Сухомаячківській загальноосвітній школі нового автобуса. Ключі від нього перед обласною державною адміністрацією вручили начальнику відділу освіти Миколі Тарану заступник голови ОДА Олександр Коваль та заступник голови обласної ради Володимир Марченко.

              Потім автобус «Еталон» рушив до Сухомаячківської школи, де його зустрічали не тільки учнівський та педагогічний колективи на чолі з директором Олександром Галушко, а й заступник голови обласної державної адміністрації, керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко, депутат обласної ради Григорій Перерва, голова РДА Сергій Шовкопляс та його перший заступник Володимир Тараненко, голова районної ради Володимир Левицький та його заступник Микола Перерва, директор товариства «Елеватор»Чиста криниця», депутат районної ради, голова ради товаровиробників району Микола Харченко та сільський голова Іван Чечель.

Автобус поставлено за кошти обласного бюджету, ним будуть підвозитися 44 школярі.

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 339 | Додано: metodist | Дата: 12.09.2011 | Комментарі (0)

              У районі цього року трудитиметься одинадцять молодих спеціалістів, випускників ПНПУ та Кременчуцького педагогічного училища: Кусайко Л.М. – учитель математики Драбинівської ЗОШ І-ІІІ ст., Алдушева Н. А. – вихователь Галущиногреблянського ДНЗ, Левадна Я. Г.– учитель початкових класів Старосанжарської ЗОШ І-ІІІ ст., Варич В.В. – учитель математики Великокобелячківської ЗОШ І-ІІІ ст., Лісна К. О. – учитель світової літератури Маячківської ЗОШ І-ІІІ ст., Фенко Т.А. – учитель трудового навчання Крутобалківської ЗОШ І-ІІІ ст., Тищенко О.М. – соціальний педагог Руденківської ЗОШ І-ІІІ ст., Нездойминога Т.В. – учитель початкових класів Мушиногреблянської ЗОШ І ступені, П’ятак Ю.В. – учитель історії та географії Писарівської ЗОШ І-ІІ ст., Татамірова А.І. – вихователь групи продовженого дня Новосанжарського НВК, Таран О.  – соціальний педагог Лелюхівського ДНЗ. Під час серпневої конференції педагогічних працівників їм було вручено трудові книжки, квіти. Із словами привітання виступила учитель Крутобалківської  школи Шимко З.В. Побажала успіхів, створити свою школу радості, подарувати таємницю відкриттів, йти вперед, нести знання дітям, щоб чарівно творилося і душа не міліла.

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 297 | Додано: metodist | Дата: 12.09.2011 | Комментарі (0)

                  30.08.2011 року проведена серпнева конференція педагогічних працівників, у якій взяли участь керівники шкіл, дошкільних та позашкільних закладів, заступники керівників, голови профспілкових комітетів, педагоги-організатори, працівники районного методичного кабінету, запрошені.

                    З доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2010/2011 навчальному році та основні завдання на 2011/2012 навчальний рік» виступив начальник відділу освіти Микола Григорович Таран, із співдоповіддю – завідувачка районним методичним кабінетом Наталія Володимирівна Карась.

                  У роботі конференції взяли участь і виступили голова райдержадміністрації Сергій Миколайович Шовкопляс та голова районної ради Володимир Іванович Левицький.

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 327 | Додано: metodist | Дата: 12.09.2011 | Комментарі (0)

Відповідно до плану роботи відділу освіти з молодими спеціалістами на 2010 – 2011 навчальний рік, з 11 по 15 квітня проходив тиждень молодого спеціаліста "Творчі здобутки молодих учителів”. У рамках тижня молодими спеціалістами проведено відкриті уроки, виховні заходи, заняття гуртків, виставки дидактичних матеріалів. Методистами РМК та керівниками стажування відвідано зазначені заходи та надано відповідну методичну допомогу молодим учителям, розроблено рекомендації адміністраціям шкіл щодо удосконалення роботи молодих спеціалістів.

 

 

Методист                                                                Нестеренко Ж.В.

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 505 | Додано: metodist | Дата: 10.05.2011 | Комментарі (0)

01.04.2011 р. на базі Руденківського дошкільного навчального закладу  «Берізка» проведено засідання школи молодого вихователя «Сходинки до вершин педагогічної майстерності». Тема засідання: «Розвиток творчих здібностей  дошкільнят шляхом театралізації».

         Сьогодні проблема розвитку  творчих  здібностей дітей перебуває у центрі уваги багатьох  дослідників  і педагогів - «дошкільників».  Адже одним  із завдань дошкільної освіти  є формування  дитячої  творчості.

         Театралізована  діяльність допомагає розвитку гарного, образного, літературного  мовлення, що є запорукою успішного навчання в школі.

         Молоді фахівці ознайомились з умовами, які створені в ДНЗ для ігрової та театралізованої діяльності, переглянули  у виконанні  старших дошкільнят та вихователів театралізовану  виставу «Золоте яйце» - використання досвіду роботи ДНЗ №387 м.Київ.

         Вихователь  Бистрицька С.Я. ознайомила молодих фахівців  з історією виникнення театру та значенням  театралізованої діяльності  в розвитку творчої особистості. 

 

Методист районного

методичного кабінету

відділу освіти РДА                                               Т.А.Стовба

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 993 | Додано: metodist | Дата: 05.04.2011 | Комментарі (0)
      Під таким девізом з 1 листопада  по  1 грудня 2010 року в школах Новосанжарського району проведено конкурс дитячої творчості в рамках Всеукраїнської акції "Охорона праці очима дітей”, яка ініційована державним комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду. Залучення творчого потенціалу дітей до проблем охорони праці підвищить відповідальність батьків за свою власну безпеку та сприятиме вихованню у дитини свідомого ставлення до безпечного поводження на робочому місці, а також підвищить її обізнаність щодо права на безпечні та здорові умови праці.

    Конкурс підтримали та надали методичну допомогу в його організації  Новосанжарська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України (голова Кульчинська В.Т.) та відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Полтавському та Новосанжарському районах (головний спеціаліст Рак О.В.)

   Учасниками конкурсу стали учні двох вікових груп: перша група – діти з 8 до 12 років, друга група – діти з 12 до 16 років.

    Конкурс проводився за трьома напрямками дитячої творчої діяльності:

-         художні твори (малюнок);

-         літературні твори (оповідання , казка, поезія);

-         відео роботи (відео ролики, мультфільми).

   Роботи, які були представлені  на конкурс відзначилися актуальністю теми, практичним значенням, доцільністю рекомендацій та порад.

   Заслуговують на увагу оригінальність і якість робіт, оформлення і ступінь самостійності авторів у виконанні робіт.

  Активну участь в конкурсі взяли участь учні Руденківської, Лелюхівської, Нехворощанської, Соколовобалківської, Драбинівської, Малокобелячківської, Полузірської, Зачепилівської, Пологівської загальноосвітніх шкіл та Богданівського і  Новосанжарського НВК.

   Переможцями в номінації  - художні твори серед учасників молодшої групи стали:

- І місце – Граб Ростислав – Богданівський НВК;

- ІІ місце – Чуб Альона – Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ст. та Кондратюк Денис -

                    Новосанжарський НВК

- ІІІ місце – Якуба Вікторія – Богданівський НВК та Следь Олександр –                                                                                                                                                                        

                    Новосанжарський НВК;

-         в старшій групі :

  – І місце – Руденко Анна –Руденківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

-         ІІ місце – Денисенко Аліна та Охрей Анна – Новосанжарський НВК;

-         ІІІ місце – Мандрагеля Владислав та Сич Аделіна – Новосанжарський НВК,

                       Кальний Дмитро – Пологівська ЗОШ І-ІІ ст.

     Переможцями в номінації – літературні твори серед учасників молодшої групи стали:

-         І місце – Полянська Дарина - Новосанжарський НВК  (казка на новий лад "Колобок”) ;

-         ІІ місце – Моцак Тетяна – Новосанжарський НВК та Рубайко Марина – Руденківська ЗОШ І-ІІІ ст. ;

-         ІІІ місце – Дрига Ірина – Новосанжарський НВК, та Бурда Анастасія – Лелюхівська ЗОШ І-ІІ ст.;

-         в старшій групі:

-         І місце – Писаренко Олена – Новосанжарський НВК (вірш "За законом України”;

-         ІІ місце – Горпинченко Катерина – Руденківська ЗОШ І-ІІІ ст.;

-         ІІІ місце – Бардакова Юлія та Шейн Андрій – Новосанжарський НВК.

  Переможцем в номінації відео роботи зайняв учень Новосанжарського НВК Лозицький Богдан (м ... Читати далі »

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 1647 | Додано: metodist | Дата: 27.12.2010 | Комментарі (0)

12 грудня у нашому районі відбувся ІІ тур олімпіади з російської мови та літератури. У олімпіаді взяли участь 34 учні з 16 шкіл.

Переможцями визнано:

 9 клас:

-         І місце - Остріков Андрій (Новосанжарський НВК, учителі Мехедько Г.О., Камуз Л.П.);

-         ІІ місце – Хачірова Діана (Новосанжарський НВК, учителі Мехедько Г.О.)

та Орищенко Ірина (Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ст., учителі Шерстюк Г.В., Солодовник Т.І.);

-         ІІІ місце – Калиновська Дарія (Соколовобалківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Земляна С.Б.).

10 клас:

-         І місце – Вакула Анастасія (Новосанжарський НВК, учителі Шкільна О.Г., Кольба С.В.);

-         ІІ місце – Дігтяр Марина  (Драбинівська ЗОШ І-ІІІ ст, учителі Співак Л.С., Удовиченко Н.С.)

та Саханська Дарія (Новосанжарський НВК, учителі Шкільна О.Г.);

-          ІІІ місце – Нечитайло Юлія (Новосанжарський НВК, учителі Скубій І.М, Кольба С.В.)

та Теличко Владислав (Маячківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Романченко Т.М.).

11 клас:

-         І місце – Писаренко Олена (Новосанжарський НВК, учитель Скубій І.М.);

-         ІІ місце – Куліш Аліна (Крутобалківська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Тихо ненко Л.М.);

-         ІІІ місце – Дацун Олена (Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ст., учитель Шерстюк Г.В.).

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 354 | Додано: metodist | Дата: 27.12.2010 | Комментарі (0)

21 листопада  2010 року  проведено  районні змагання  з волейболу, присвячені пам'яті  А.Ф.Герченка.

         Анатолій  Федорович  був хорошим спортсменом, вмілим  організатором фізкультурно-спортивного  руху  в районі. Друзі і колеги  пам'ятають  його  як чуйну, щиру  людину, завжди   готову  прийти на допомогу.

         Турнір, присвячений  пам'яті учителя фізкультури, інспектора  відділу освіти Герченка  А.Ф.  проводився водинадцяте.

Від учасників змагань були  покладені  квіти  на його могилі.

         Згідно  положення  про змагання  на першому етапі  команди змагалися в підгрупах.  Їх переможці, команди  Новосанжарського  НВК та "Сила Рад" (с.м.т.Нові Санжари), зустрлися в фіналі. В напруженій боротьбі перемогли  спортсмени Новосанжарського НВК (тренер – Дерев'янко О.П.), яким  було вручено  кубок А.Ф.Герченка.  Команда с.Лелюхівка  посіла третє  місце.

         Кращим гравцям турніру  Гужві  Олександру, Костяному Олегу, Чмихалу  Ігорю, Ткаченку Олександру  були вручені  пам'ятні призи  райкому профспілки працівників освіти.

         Спонсорами  турніру виступили  районна організація  ВФСТ  "Колос"  та приватний  підприємець  Кузнецов С.В. 

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 400 | Додано: metodist | Дата: 24.11.2010 | Комментарі (0)
« 1 2 ... 64 65 66 67 »