Субота, 16.02.2019, 09:31
Вітаємо Вас
Реєстрація | Вхід


Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Новини профспілкового життя [30]
Разом до здоров'я [4]
Шкільні новини [1]
Районна школа лідерів учнівського самоврядування "Тріумф" [1]
Інтелектуальна гра "Дебати" [1]
Фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє" [1]
Національно-патріотичне виховання [3]
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Архів матеріалів

Відповідно до Положення про проведення обласної  виставки- конкурсу дитячого малюнка "Професія моєї мрії” , з метою популяризації серед широкого кола дітей та підлітків професій та спеціальностей, актуальних на ринку праці регіону, надання профорієнтаційної допомоги у свідомому професійному самовизначенні  проведено районний етап конкурсу. На конкурс – виставку подано малюнки  учнів 18  шкіл та вихованців  Новосанжарського Будинку дитячої та юнацької творчості у трьох вікових категоріях і номінаціях "Живопис”,” Графіка”, "Декоративно ужиткове мистецтво”.

 Переможцями та призерами районного етапу виставки - конкурсу дитячого малюнка "Професія моєї мрії” стали:

                                     Номінація "Декоративно – ужиткове мистецтво”

 ІІ вікова категорія:

переможець -  Масюк  Олександра – Новосанжарський Будинок дитячої і юнацької творчості ;

призери – Красільна Тетяна - Новосанжарський Будинок дитячої і юнацької творчості;

                Світличний Олександр – Лелюхівська зош.

                                   Номінація " Графіка”

 ІІІ вікова категорія :

переможець – Захаренко Тарас – Полузірська зош;

призери – Білич Василь – Шедіївська зош;

               Свириденко Петро – Сухомаячківська зош.

                                    Номінація " Живопис "

 І  вікова категорія : 

переможець -  Двірник Тетяна – Малоперещепинська зош;

призери – Пилипенко Наталія – Нехворощанська зош;                                                     

                Коцюба Володимир – Малоперещепинська зош;

                Кропова Ліза – Нехворощанська зош.

 ІІ  вікова категорія : 

переможець – Інковцов Павло – Пологівська зош;

призери – Сонник Антон – Новосанжарський НВК;

                Вісич Максим – Новосанжарський БДЮТ;

                Шаравара Сергій – Малоперещепинська зош;

                Сенченко Назар – Драбинівська зош.

 ІІІ  вікова категорія : 

переможець – Тищенко Анна – Маячківська зош;

                       Вісич Сергій – Новосанжарський БДЮТ;

призери – Лужанська Валерія – Великокобелячківська зош;

                Васюта Андрій – Супротивнобалківська зош;

                Заріцький Василь – Зачепилівська зош;

                Борисенко Марина – Пристанційнівська зош;

                Олійник Іванна – Кустолівська зош.

 

             Оригінали робіт, які зайняли перші місця у кожній номінації відповідно до вікових категорій, надіслані для участі в обласному етапі виставки – конкурсу.

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 1338 | Додано: metodist | Дата: 22.11.2010 | Комментарі (0)

20 жовтня відбулося перше заняття з молодими спеціалістами на тему: "Особливості етапу стажування в процесі становлення молодого учителя”. Інструктивно – методичний семінар проходив на базі трьох закладів: Кунцівської, Старосанжарської ЗОШ та Новосанжарського ДНЗ №2. У семінарі взяли участь молоді спеціалісти, наставники, методист, який веде питання роботи з молодими спеціалістами. У рамках семінару учасниками відвідано відкриті уроки, виховний захід. Наставники обмінялися досвідом роботи з молодими колегами.

Прикріплення:
Категорія: | Переглядів: 410 | Додано: metodist | Дата: 22.11.2010 | Комментарі (0)
« 1 2 ... 71 72 73