Середа, 13.12.2017, 15:11
Вітаємо Вас
Реєстрація | Вхід


Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Новини профспілкового життя [27]
Разом до здоров'я [4]
Шкільні новини [1]
Районна школа лідерів учнівського самоврядування "Тріумф" [1]
Інтелектуальна гра "Дебати" [1]
Фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє" [1]
Національно-патріотичне виховання [3]
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2017 » Березень » 2 » Конкурс юних фотолюбителів
15:43
Конкурс юних фотолюбителів

24 лютого 2017 року на базі Новосанжарської районної станції юних техніків проведено  конкурс юних фотолюбителів, у якому взяли участь 13 учасників із 9 навчальних закладів району. Конкурсанти змагалися в таких номінаціях: «Портрет», «Пейзаж», «Жанрове фото». Під час визначення переможців враховувалися такі критерії: оригінальність, художня цінність, композиція, відповідність темі, а також теоретичне завдання. Згідно з рішенням журі місця розподілено таким чином:

п/п

Прізвище, ім΄я учасика

Навчалький заклад

Сума балів

Місце

1

Коба Ірина

Кустолівська ЗОШ

433

1

2

Приліпко Софія

Нехворощанська ЗОШ

414

2

3

Павелко Руслана

Нехворощанський БДЮТ

397

3

4

Павелко Олексій

Руденківська ЗОШ

391

4

5

Васюта Юлія

Малокобелячківська ЗОШ

374

5

6

Коростельова Аліна

Малоперещепинська ЗОШ

374

5

7

Горобець Діана

Малокобелячківська ЗОШ

373

6

8

Делія Дарина

Кустолівська ЗОШ

371

7

9

Шовкопляс Ростислав

Зачепилівська ЗОШ

362

8

10

Іванюк Тетяна

Малоперещепинська ЗОШ

336

9

11

Громенко Андрій

Старосанжарська ЗОШ

330

10

12

Муха Богдана

Руденківська ЗОШ

312

11

13

Пиріг Яна

Полузірський НВК

295

12

Розподіл місць за номінаціями:

Номінації

Пейзаж

Портрет

Жанрове фото

Прізвище, імʼя

місце

Прізвище, імʼя

місце

Прізвище, імʼя

місце

Коба Ірина

1

Коба Ірина

1

Коба Ірина

1

Приліпко Софія

2

Приліпко Софія

2

Приліпко Софія

2

Павелко Руслана

3

Павелко Олексій

3

Павелко Руслана

3

Горобець Діана

4

Шовкопляс Ростислав

4

Делія Дарина

4

Коростельова Аліна

5

Павелко Руслана

4

Васюта Юлія

5

Павелко Олексій

6

Делія Дарина

5

Павелко Олексій

6

Васюта Юлія

7

Васюта Юлія

6

Шовкопляс Ростислав

6

Делія Дарина

8

Коростельова Аліна

7

Громенко Андрій

7

Шовкопляс Ростислав

9

Муха Богдана

8

Коростельова Аліна

8

Громенко Андрій

10

Горобець Діана

8

Іванюк Тетяна

9

Іванюк Тетяна

11

Іванюк Тетяна

9

Горобець Діана

10

Пиріг Яна

12

Громенко Андрій

10

Муха Богдана

11

Муха Богдана

13

Пиріг Яна

11

Пиріг Яна

12

Директор СЮТ                                                         С. В. Шпортько

Переглядів: 219 | Додав: omorhunenko | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]