Четвер, 26.04.2018, 10:41
Вітаємо Вас
Реєстрація | Вхід


Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Новини профспілкового життя [27]
Разом до здоров'я [4]
Шкільні новини [1]
Районна школа лідерів учнівського самоврядування "Тріумф" [1]
Інтелектуальна гра "Дебати" [1]
Фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє" [1]
Національно-патріотичне виховання [3]
Пошук
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Лютий » 19 » Вшанували пам’ять Великого Кобзаря
12:11
Вшанували пам’ять Великого Кобзаря

З метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, розвитку їх обдарувань, обміну досвідом, розвитку медіа-освіти, виховання любові до рідного слова, до української класики, популяризації жанру художнього читання 16 лютого відбувся І (районний) етап конкурсу читців «Тарасовими шляхами». Участь у конкурсі взяли 29 учнів з 14 закладів загальної середньої освіти району.

Конкурс проводився у 3 вікових групах: молодшій (10-12 років), середній (13-15 років) та старшій (16-18 років). 

Конкурсанти представляли на розгляд журі один твір за вибором: уривок з твору Т.Г.Шевченка, твір сучасника Т.Г.Шевченка та твір про Т.Г.Шевченка (проза або поезія).

Журі оцінювало виступи учасників за 10-бальною системою та такими критеріями: художній рівень виконавської майстерності, рівень сценічної культури, логічне мовлення, чітка дикція, відповідність репертуару умовам конкурсу.

Переможців та лауреатів визначено у всіх вікових групах:
Молодша:
І м. – Асламова Поліна (Новосанжарський НВК)
ІІ м. – Забора Артур (Кустолівська ЗОШ І-ІІІ ст)
Жулкевський Олександр (Крутобалківська ЗОШ І-ІІІ ст)
ІІІ м. – Овсієнко Анна (Опорний заклад «Руденківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Черненко Лея (Філія «Дубинівський НВК»)
Литвин Владислава (Шедіївська ЗОШ І-ІІ ст.)
Середня:
І м. – Пунько Олександр (Лелюхівська ЗОШ І-ІІ ст.)
ІІ м. – Чуйко Владислава (Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Дует Луньова Крістіна та Маслак Надія (Соколовобалківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
ІІІ м. – Мокляк Яніна (Новосанжарський НВК)
Ріг Богдан (Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Старша:
І м. – Дует Охріменко Валерія та Розсоха Ярослав (Новосанжарський НВК)
ІІ м. – Павелко Олексій (Руденківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

За поданням журі конкурсу були визначені кращі учасники у номінаціях:
«Глядацькі симпатії» - Кіндіренко Євгенія (Філія «Великосолонцівська ЗОШ І-ІІ ст.) та Лаздинь Анастасія (Філія «Дубинівський НВК») у молодшій віковій групі.
«За краще виконання власного твору» - Погрібний Євген (Великокобелячківська ЗОШ І-ІІІ ст.) у середній віковій групі.
«За оригінальне розкриття теми» - Зубюк Євгеній (Опорний заклад «Руденківська ЗОШ І-ІІІ ст.») у молодшій віковій групі та Гречко Ярослава (Богданівський НВК) у середній віковій групі.
Вітаємо переможців та призерів конкурсу.

Методист                                                                     Нестеренко Ж.В.

Переглядів: 186 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]