Середа, 14.11.2018, 13:02
Вітаємо Вас
Реєстрація | Вхід


Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Новини профспілкового життя [30]
Разом до здоров'я [4]
Шкільні новини [1]
Районна школа лідерів учнівського самоврядування "Тріумф" [1]
Інтелектуальна гра "Дебати" [1]
Фестиваль-конкурс учнівських проектів самоврядування "Ми віримо в гарне майбутнє" [1]
Національно-патріотичне виховання [3]
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
omorhunenko

Головна » 2018 » Травень » 5 » Змагання повітряних зміїв
09:42
Змагання повітряних зміїв

24 квітня в с. Дубина проводилися районні змагання повітряних зміїв. Згідно з підсумками протоколу змагань:

Підсумкова таблиця

Навчальний заклад

Вид моделі

Прізвище імя учасника

Бали за конструкцію

Бали за політ

Наявність вантажу

всього

команда

1

Кустолівська зош

Плоский

Чечель Дмитро

Дашевський Вадим

Граб Георгій

Дігтяр Едуард

32

   

32

126

коробчатий

34

50

10

94

2

Сухомаячківська ЗОШ

Плоский

Грузін Владислав

28

42

 

70

264

Плоский

Грузін Антон

28

40

 

68

Плоский

Нор Володимир

31

40

 

71

оригінальний

Царенко Руслан

 

55

 

55

3

Дубинівський НВК

Плоский

Бігдан Денис

29

35

 

64

235

коробчатий

Роман Руслан

33

58

 

91

Плоский

Милимко Микола

25

55

 

80

4

Нехворощанська ЗОШ

Плоский

Любимська Катерина

Чуйко Яна

Шевченко Олексій

Войко Сергій

31

75

 

106

135

Плоский

29

   

29

5

Руденківська ЗОШ

Плоский

Подовжній Максим

24

37

 

61

61

6

Кунцівська ЗОШ

коробчастий

Рябенко Володимир

33

60

 

93

93

У командному заліку навчальні заклади розташувалися наступним чином:

Навчальний заклад

Бали

1

Сухомаячківська ЗОШ

264

2

Дубинівський НВК

235

3

Нехворощанська ЗОШ

135

4

Кустолівська ЗОШ

126

5

Кунцівська ЗОШ

93

6

Руденківська ЗОШ

61

В особистому заліку за самостійне виготовлення та оформлення моделі повітряного змія учасники змагань розташувалися наступним чином:

ПІП учасника

К-сть балів

1

Команда Кустолівської ЗОШ (модель коробчатого змія)

34

2

Роман Руслан(Дубинівський НВК),Рябенко Володимир (Кунцівська ЗОШ)

33

3

Команда Нехворощанської ЗОШ, Нор Володимир(Сухомаячківська ЗОШ)

31

4

Команда Нехворощанської ЗОШ, Бігдан Денис(Дубинівський НВК

29

5

Грузін Антон(Сухомаячківська ЗОШ), Грузін владислав(Сухомаячківська ЗОШ)

28

6

Милимко Микола (Дубинівський НВК),

25

7

Подовжній Максим (Руденківська ЗОШ),

24

     

В особистому заліку за висоту підйому моделі змія учасники змагань розташувалися наступним чином:

Навчальний заклад

Вид моделі

Прізвище імя учасника

Кут підйому,

tgα

Відстань,м

Висота

H.m

місце

1

Кустолівська ЗОШ

коробчатий

Чечель ДмитроДашевський Вадим

Граб Георгій Дігтяр Едуард

50

19

23

6

2

Сухомаячківська ЗОШ

Плоский

Грузін Владислав

42

48

39

4

Плоский

Грузін Антон

40

19

15

7

Плоский

Нор Володимир

40

20

13

8

оригінальний

Царенко Руслан

55

17

25

5

3

Дубинівський НВК

Плоский

Бігдан Денис

35

36

25

5

коробчатий

Роман Руслан

58

35

56

3

Плоский

Милимко Микола

55

52

74

1

4

Нехворощанська ЗОШ

Плоский

Любимська КатеринаЧуйко Яна

Шевченко Олексій Войко Сергій

75

18

68

2

5

Руденківська ЗОШ

Плоский

Подовжній Максим

37

14

10

9

6

Кунцівська ЗОШ

коробчастий

Рябенко Володимир

60

23

39

4

Переглядів: 153 | Додав: metodist | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]